Фен для сушки волосся настінний Rixo Maggio F32W

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фен для сушки волосся настінний RixoMaggio F32W. Фен виготовлений з високоякісного пластика, який не деформується при нагріванні приладу. Оснащений системою захисту від перегрівання. Працює при натиснутій кнопці, забезпечує стабільну роботу при довгому використанні. Модель має потужність 1800W і 3 режими роботи: швидкий потік гарячого повітря, звичайний потік гарячого повітря та потік холодного повітря Ідеально підходить для використання в роздягальні фітнес центру, готелі, а також удома. Кріпиться на стіну, кріплення в комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 1,03 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 1,18 кг |
| Вид змішувача | Настінне |
| Колекція | Maggio |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 20 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Механізм включення: | При утриманні кнопки |
| Мощность | 1800 Вт |
| Питание | 220В±5% |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 280х190х98 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 295х200х110 мм |
| Ступінь вологозахисту: | IPX 1 |
| Температурні режими: | Гаряче, холодне повітря |
- Цена: 1 769 ₴

